برنامه مشاور جدید Olymp Trade برای علائم تجارت آزاد

برنامه مشاور جدید Olymp Trade برای علائم تجارت آزاد
آیا تا به حال آرزو کرده اید که به جای جستجوی مداوم هر یک از دارایی هایی که دوست دارید در آن ورودی ها جستجو کنید ، نمودارهای شما هنگام دسترسی به فرصت های معاملاتی بر اساس استراتژی های معاملاتی مشاور ، شما را مطلع می کنند؟ Olymp Trade شما را تحت پوشش قرار داده است.

Olymp Trade ابزاری جدید و قدرتمند را برای معامله گران راه اندازی کرده است که میزان تحقیق در مورد چارت را کاهش می دهد و وقت شما را آزاد می کند. Adviser Program به شما یک دستیار مجازی می دهد که مکان های عالی ورود به معاملات را پیدا می کند که احتمالاً خودتان متوجه شده اید ، اما چه کسی می تواند همه روزه جلوی نمودارهای آنها باشد ، درست است؟

در اینجا پاسخ س theالاتی است که قبلاً در مورد ابزار جدید مشاور در بستر Olymp Trade قرار داده اید.


برنامه مشاور تجارت جدید Olymp Trade دقیقاً چیست؟

برنامه مشاور جدید را در صفحه تجارت Olymp Trade خود در پایین بیابید. مشاور به شما در شناسایی سیگنال های تجاری بالقوه ناشی از معیارهای تعیین شده تجاری شما کمک خواهد کرد. شما می توانید یک استراتژی دارایی اختصاص دهید و برنامه مشاور با یک فرصت تجارت آینده به شما اطلاع می دهد. شما هنوز حق انتخاب برای تصمیم گیری در مورد اجرای تجارت را دارید. تنظیم استراتژی تجاری مورد نظر و شناسایی فرصتهای تجاری مناسب در زمان مناسب ، کارهایی دست و پا گیر است. Advisor با اتوماسیون اعلان های سیگنال تجاری برای شما ، تجربه تجارت المپیک شما را یک قدم جلوتر می برد.
برنامه مشاور جدید Olymp Trade برای علائم تجارت آزاد
شما استراتژی مشاور را که می خواهید برای یک دارایی خاص استفاده کنید وارد می کنید و مشاور به شما کمک می کند تا مشخص کنید چه زمانی آن دارایی بر اساس آن استراتژی به یک فرصت خرید یا فروش نزدیک می شود. هنگامی که مشاور به شما اطلاع داد ، شما تصمیم می گیرید که معامله ای را انجام دهید یا خیر. به همین سادگی - Olymp Trade زندگی شما را آسان تر می کند.


کدام دارایی ها با مشاور جدید Olymp Trade کار می کنند؟

هر یک از دارایی های قابل معامله در پلتفرم Olymp Trade به عنوان مشاور در فارکس یا در معاملات زمان ثابت کار می کنند. Adviser برای کمک به شما در آگاهی از فرصت ها طراحی شده است تا سود بالقوه خود را از دست ندهید ، اما همچنان می توانید وارد معامله شوید و میزان سرمایه گذاری خود را کنترل کنید.

هر کدام از دارایی ها را که انتخاب کنید ، مشاور به سادگی رفتار نمودار را بر اساس استراتژی مشخص شما پیگیری می کند ، بنابراین مهم نیست که کدام دارایی را ترجیح می دهید. با هر یک از آنها کار خواهد کرد.


چگونه مشاور می داند چگونه استراتژی من را پیاده سازی و پیگیری کند؟

ابزار Adviser قدرتمند است ، اما با این وجود به برخی راهنماها برای کمک به عملکرد آن نیاز دارد. Olymp Trade مشاور را با برخی از قدرتمندترین استراتژی های معاملاتی که توسط تحلیل گران حرفه ای خود برای شناسایی نقاط ورود برای انجام معاملات استفاده شده است ، جفت کرده است.

بنابراین ، در حال حاضر با سه مورد از استراتژی هایی که به عملکرد آن وارد شده اند کار می کند. خوشبختانه اینها برخی از استراتژیهای سودآور است که توسط متخصصان و بسیاری از موفق ترین بازرگانان در پلتفرم Olymp Trade استفاده می شود.

این سه استراتژی عبارتند از: MACD Professional ، SMA Intersect و Predator Look. هر یک از مجموعه های متفاوتی برای تعیین نقاط ورود به موقعیت های معاملاتی استفاده می کنند.


استراتژی های مشاور چیست و چگونه کار می کنند؟

3 استراتژی وجود دارد که توسط مشاور استفاده می شود و هر یک از روش های تجزیه و تحلیل نمودارهای بازار منحصر به فرد هستند. ما درباره هر یک توضیح مختصری خواهیم داد ، اما شما می توانید اطلاعات بیشتری راجع به آنها در صفحه YouTube Olymp Academy یا آکادمی آنلاین کسب کنید.

MACD حرفه ای


استراتژی MACD Professional از ترکیبی از سه شاخص مختلف برای شناسایی چرخش روند هر دارایی استفاده می کند. از MACD ، EMA و Parabolic در تعیین نقاط احتمالی ورود به حالت معکوس روند استفاده می کند.

اساساً ، MACD و EMA با هم ترکیب می شوند تا ارزیابی را انجام دهند و Parabolic تأیید می کند که آیا دو مورد دیگر در حال انجام هستند.
برنامه مشاور جدید Olymp Trade برای علائم تجارت آزاد


تقاطع متوسط ​​متحرک ساده

تقاطع میانگین متحرک ساده (SMA) ترکیبی از دو میانگین متحرک ساده از بازه های زمانی مختلف است. این استراتژی به دنبال نقاطی در نمودار است که SMA کوتاه مدت SMA بلند مدت را "عبور کند". در این نقاط ، یک دارایی شروع به روند افزایشی یا نزولی می کند و این بستگی به این دارد که هنگام عبور از مسیر خود به کدام سمت می رود.
برنامه مشاور جدید Olymp Trade برای علائم تجارت آزاد
فلش های قرمز نشان می دهد SMA کوتاه مدت کوتاه تر از کجا عبور کرده است. پیکان اول نشان دهنده یک نقطه ورود به فروش ، و پیکان دوم یک نقطه ورود به خرید است. مشاهده خواهید کرد که بازار به دنبال هر یک از این تقاطع ها روند نزولی و سپس رو به بالا دارد.

نگاه غارتگرانه

سهام اغلب به یک طرف روند می یابند و شناسایی روند شکسته شدن روند به طور فزاینده ای دشوار می شود. استراتژی اسیلاتور از مقادیر باند بالا و پایین برای شناسایی شکسته شدن روند استفاده می کند ، که به معامله گران کمک می کند تا از این نقاط حداکثر سود اولیه استفاده کنند. برنامه مشاور تجارت Olymp از دو اسیلاتور ، Alligator و نوسانگر عالی استفاده می کند. این استراتژی به معامله گران کمک می کند تا شرایط خرید بیش از حد یا فروش بیش از حد سهام را در کوتاه مدت تجزیه و تحلیل کنند.

کاربران Olymp Trade هنوز گزینه حرکت تجاری را در اختیار دارند ، برنامه مشاور با این استراتژی های موفق که توسط متخصصان ما انتخاب شده کار می کند.


چگونه می توانم بفهمم مشاور کار می کند؟

هنگامی که آن را روی دارایی خاصی تنظیم کردید ، مشاور به شما اطلاع می دهد که دارایی را کنترل می کند و در صورت فراهم شدن فرصت معاملاتی خوب به شما اطلاع می دهد.
برنامه مشاور جدید Olymp Trade برای علائم تجارت آزاد

اگر به مشاور جدید Olymp Trade احتیاج داشته باشم چه کاری می توانم انجام دهم؟

مثل همیشه ، تیم عالی خدمات حرفه ای مشتری تجارت Olymp Trade در آنجا حضور خواهند داشت تا در هر گونه سوال به شما کمک کنند. همه انواع خدمات ممکن برای کمک به شما از جمله گپ های آنلاین ، ایمیل و حتی تماس های تلفنی برای کمک به شما در راه اندازی مشاور با مشاور در دسترس است.

اکنون می دانید که برای شروع کار با مشاور چه چیزهایی نیاز دارید. شما به زودی در راه سودهای بیشتر تجاری خواهید بود که تحلیلگر جدید تجارت خودکار شما را راهنمایی کرده و از فرصت های خوب تجارت به شما هشدار می دهد.

دوباره بهترین معاملات روز را از دست ندهید. مشاور و Olymp Trade شما اینجا هستند تا به شما کمک کنند.
Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!

پیام بگذارید

لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!