چگونه در Olymp Trade برداشت خود را تسریع کنید

چگونه در Olymp Trade برداشت خود را تسریع کنید

شما خوب کار کرده اید و موجودی خود را در حساب Olymp Trade افزایش داده اید و اکنون می خواهید مقداری از پول را بردارید تا کار خاصی با آن انجام دهید. بنابراین، چگونه می توانید پول خود را از حساب معاملاتی خود برداشت کنید؟

خبر خوب! برداشت پول در واقع آسان تر از واریز آن است. ما یک راهنمای ساده به شما ارائه می دهیم تا شما را در روند برداشت از حساب خود در Olymp Trade راهنمایی کنیم.

روند واریز و برداشت Olymp Trade در سال گذشته به میزان قابل توجهی سرعت یافته است تا نیازهای مشتریان خود را برآورده کند که همچنان هر سال درآمد بیشتری کسب می کنند و تصمیم می گیرند برخی از سود خود را به طور منظم خارج کنند.

در اینجا مواردی وجود دارد که قبل از شروع مراحل برداشت باید بدانید.
  1. برداشت در Olymp Trade رایگان است. بله، هرگز برای برداشت پول خود از Olymp Trade کارمزد یا کمیسیون دریافت نمی کنید.
  2. هیچ محدودیتی برای میزان برداشت از حساب خود وجود ندارد، اما حداقل مبلغ 10 دلار است.
  3. بیش از 90 درصد درخواست‌های برداشت در کمتر از 1 روز کاری پردازش می‌شوند.
  4. داشتن وضعیت اکسپرت در Olymp Trade برداشت 1 روز کاری را تضمین می کند.


شروع فرآیند برداشت

مانند بسیاری از موارد در پلتفرم Olymp Trade، این شرکت با پشتکار تلاش کرده است تا برداشت ها را تا حد امکان برای مشتریان ساده کند. برای شروع، فقط باید روی دکمه "برداشت" در صفحه اصلی پلت فرم خود کلیک کنید.
چگونه در Olymp Trade برداشت خود را تسریع کنید
این کار مشتری را به یک صفحه برداشت می برد که در آن فیلدهایی وجود دارد که می تواند مقدار پولی را که مشتری می خواست برداشت کند، وارد کند. کل موجودی حساب و موجودی حساب موجود هر دو نمایش داده می شوند. تفاوت بین این دو معمولاً نشان دهنده وجود پاداش یا اعتبار برای معاملات بدون ریسک است.

هنگامی که مشتری مبلغ را برای برداشت وارد کرد و آن را تأیید کرد، فرآیند انتقال آن وجوه به طور مستقیم به حساب بانکی، کارت بانکی یا کیف پول الکترونیکی که برای واریز وجه به حساب Olymp Trade مشتری استفاده شده است، آغاز می شود.

برداشت ها ظرف 5 روز کاری یا کمتر پردازش می شوند. اگرچه معمولاً سریعتر است، Olymp Trade این پارامتر را برای هر گونه تاخیر در تراکنش تنظیم می کند.

سرعت برداشت خود را افزایش دهید

همانطور که قبلاً گفتیم، بیشتر این برداشت‌ها تنها در 1 روز کاری تکمیل می‌شوند. با این حال، در اینجا چند کار وجود دارد که معامله‌گران می‌توانند برای سرعت بخشیدن به برداشت خود انجام دهند.

1. بهترین راه برای بهبود سرعت برداشت، ارتقای وضعیت معامله گر خود به Expert است. معامله‌گران در سطح خبره نه تنها در برداشت‌ها، که معمولاً تقریباً فوری است، اولویت اصلی را دارند، بلکه معامله‌گران خبره از مزایای عظیم دیگری نیز برخوردار می‌شوند.

برخی از این مزایا شامل مشاوره با یک تحلیلگر مالی شخصی برای بحث در مورد استراتژی های معاملاتی، معاملات بدون ریسک، محدودیت های معاملاتی بالاتر و موارد دیگر است.

2. از یک کیف پول الکترونیکی مانند Skrill یا Neteller برای واریز (و برداشت های بعدی) به حساب Olymp Trade خود استفاده کنید. این کیف‌پول‌های الکترونیکی مستقیماً با Olymp Trade کار می‌کنند تا تراکنش‌های فوق‌العاده سریعی را ارائه دهند که پول شما را از برزخ انتقال دور نگه می‌دارد.

3. با استفاده از «تأیید شخص ثالث» از Google یا سرویس دیگری، بالاترین سطح «تأیید» را در حساب خود دریافت کنید. داشتن بالاترین سطح تأیید به این معنی است که Olymp Trade می‌تواند وجوه را با محدودیت‌های زمانی کمتر در زمانی که از پروتکل تأیید استاندارد عبور می‌کند، انتقال دهد.
چگونه در Olymp Trade برداشت خود را تسریع کنید


سوالات اضافی

برای اینکه معامله گران کاری را انجام دهند که معامله گران به بهترین نحو انجام می دهند - تجارت، Olymp Trade مجموعه ای از منابع را برای کمک به مشتریان در مورد سؤالات سپرده و برداشت ایجاد کرده است. در اینجا برخی از روش هایی که مشتریان می توانند پاسخ یا راه حلی برای سؤالات خود بیابند، آورده شده است.

1. بخش برداشت پلتفرم Olymp Trade شامل یک پرسش متداول گسترده برای مشتریان است. تقریباً تمام مشکلات مربوط به انتقال وجه را می توان با پیروی از دستورالعمل های موجود در سؤالات متداول حل کرد. Olymp Trade با میلیون ها مشتری از سراسر جهان و سال ها تجربه، احتمالاً قبلاً و اغلب سؤالات شما را حل کرده است.
چگونه در Olymp Trade برداشت خود را تسریع کنید
2. چت آنلاین برای همه مشتریان Olymp Trade ارائه شده است و متخصصان پشتیبانی فنی به خوبی آماده هستند تا به سؤالات شما پاسخ دهند و شما را در مسیر خود قرار دهند. به سادگی روی دکمه «پشتیبانی چت» در پایین صفحه خود در حالی که در پلتفرم هستید کلیک کنید و به زودی یک نفر با شما خواهد بود.

3. با استفاده از یکی از روش های دیگر در دسترس مشتریان با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید. صفحه پشتیبانی مشتری علاوه بر گزینه چت آنلاین، روش های دیگری را برای تماس با Olymp Trade ارائه می دهد. معامله گران می توانند سؤالات خود را با استفاده از یک فرم ایمیل ارسال کنند و درخواست کنند از طریق ایمیل یا حتی تلفن با آنها تماس گرفته شود.

علاوه بر این، Olymp Trade شماره تلفن های مختلفی را ارائه می دهد که مشتریان می توانند مستقیماً از طریق تلفن با آنها تماس بگیرند.

اگر سوالی دارید و نتوانستید پاسخ آن را در پرسش‌های متداول پیدا کنید، یکی از گزینه‌های دیگر را انتخاب کنید و Olymp Trade به شما رسیدگی می‌کند. از این گذشته، هدف همه این است که معامله گران را ادامه دهند.
Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!
پیام بگذارید
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!