چگونه انگیزه معاملات خود را حفظ کنید تا با Olymp Trade معامله گر فارکس باشید

چگونه انگیزه معاملات خود را حفظ کنید تا با Olymp Trade معامله گر فارکس باشید
سرویس پشتیبانی ما پیامی دریافت کرد: "سلام. لطفاً حساب من را حذف کنید دیگر توان مقابله با استرس را ندارم. من نمی خواهم با تجارت درآمد کسب کنم! "

یک نماینده شرکت با آن شخص تماس گرفت و مشخص شد که او در واقع یک تاجر کامل است. فقط دو هفته گذشته سودآور نبود و تا این مرحله عملکرد حساب به مدت 3.5 ماه رشد تصاعدی داشت.

چرا او تمایل به ترک شغلی را داشت که سود پایداری به همراه دارد؟ در اینجا داستان مشتری ما وجود دارد ، که ما با اجازه او منتشر می کنیم.

اهداف واقعی را تعیین کنید

بسیاری از تجار ، به ویژه مبتدیان ، یک چیز را می خواهند: شروع به کسب درآمد در بازارهای مالی در اسرع وقت. آنها سختی ها را به سختی تصور می کنند ، اما در مورد احتمالات چیزهایی شنیده اند. آنها از یک بستر معاملاتی به عنوان راهی برای کسب درآمد استفاده می کنند و کار نمی کنند.

آیا خود را می شناسید؟ آیا می فهمید که شما "یک تاجر بسیار با انگیزه" نیستید؟ سپس به مهمترین نکته یعنی شکل گیری هدف برگردید.

اگر مسئله درآمدزایی بیش از اهداف دیگر مهم است ، این هدف را با ذکر مقدار و تعیین زمانبندی ، به طور مفصل بنویسید. آن طرح را تا حد امکان تحقق بخشید. با حداقل مقدار شروع کنید.

حتی کمترین اهداف از نظر درآمد هم کاملاً شما را شاد می کند و سطح انگیزه را بالا می برد. اگر قیاسی بکشیم ، تحقق وظایف معادل ستایش است.

"من از دست دادن خسته شده ام"

"من در مورد تجارت در محل کار یاد گرفتم. این همکار به خود می بالید که چگونه موفق به کسب درآمد از رشد سهام شرکتهای اینترنتی آمریکایی شده است. و من می خواستم سعی کنم چنین کاری را خودم انجام دهم.

من دوست ندارم بیهوده خطر کنم ، بنابراین تصمیم گرفتم ابتدا تمام ادبیات موجود در مورد تجارت را مطالعه کنم. من هفته ای یکی دو کتاب می خوانم. من همچنین دوست داشتم در وبینارها تحصیل کنم و تجارت مربی را ببینم. به طور کلی ، یک ماه بعد تجارت روی یک حساب آزمایشی را به پایان رساندم و شروع به تمرین معاملات واقعی کردم.

همه چیز عالی بود. کار مانع تماشای بازار نمی شد ، بنابراین من همیشه از وضعیت حساب و معاملاتم اطلاع داشتم. با این حال ، من طی دو هفته گذشته ضرر کرده ام.

این خسارات تقریباً سه چهارم آنچه من توانسته ام بدست آورم بود. من از دست دادن خسته شده ام ، دیگر نمی توانم به نمودار نگاه کنم ، زیرا معاملات ناموفق را پیش چشمانم می بینم. "


انگیزه و موفقیت

وضعیت غیر معمول است ، اما هنوز هم معمولی است. یک تاجر وقت زیادی را برای یادگیری گذرانده بود ، سپس 3 ماه از نتایج استراتژی و نظم موثر خود لذت می برد. اما به نشانه ناهنجاری ، سطح انگیزه او به صفر رسید.

خصوصیات عالی شخصی به معامله گران ما این امکان را می داد که از روزهای اول به معنای واقعی کلمه درآمد کسب کنند. با این حال ، بدشانسی از جایی ظاهر شد که او انتظار آن را نداشت ، یعنی از درون.

ناتوانی در کار با انگیزه تقریبا او را شکسته است.

انگیزه یکی از مبانی موفقیت است. شما موافقت می کنید که بدون اشتیاق شدید به تجارت نمی توان موفق شد. از این گذشته ، بسیاری از شما متوجه شده اید که بدخلقی اغلب منجر به نتیجه منفی می شود.

یک تاجر با انگیزه علاقه زیادی به کار دارد. او هدف خود را می داند ، از خطا نمی ترسد و آماده پذیرش آن است. با این حال ، یک سوال وجود دارد: چگونه می توان سطح انگیزه را ثابت نگه داشت؟ دلایل اصلی فرسودگی معامله گران چیست؟

فرسودگی شغلی

یک تاجر بدون آموزش ممکن است دچار فرسودگی عاطفی شود. کسانی که مدتهاست در یک مکان کار می کنند باید این وضعیت را به خوبی بدانند.

فرسودگی شغلی اغلب در انتظار یک تاجر در شرایط پراکندگی عاطفی است. به عنوان مثال ، در مدت یک ساعت از جلسه معاملات ، می توانید لذت 10 معامله موفق پوست سر و ناامیدی از همان مقدار معاملات ضرر را تجربه کنید.

سعی کنید از چنین شرایطی جلوگیری کنید. با این حال ، اگر در چنین چرخه معیوبی قرار دارید ، بهترین معامله این است که در معاملات استراحت کنید ، خوب بخوابید و کاری آرام مانند خواندن کتاب یا تماشای برنامه های تلویزیونی (نه در موضوعات مالی) انجام دهید.

ماهیت مشکلات عاطفی کاملا متنوع است. بنابراین ، ما همیشه قادر به کنار آمدن همزمان با آنها نیستیم. اما ناامید نشوید ، زیرا حتی پیروزی حداکثر شما را قویتر می کند و تجربیات منفی قبلی را خنثی می کند.


تجارت به عنوان شغل

توصیه بعدی احترام گذاشتن به کاری است که انجام می دهید. تاجران برخلاف اکثریت قریب به اتفاق مردم ، باید با خطرات کار کنند. به یاد داشته باشید که در هر زمان باید آماده باشید تا با سود 1000 دلار 10 دلار به بازار بدهید.

اکثر مردم کره زمین در چنین دسته هایی فکر نمی کنند. به آنچه انجام می دهید افتخار کنید.

ممکن است ساده به نظر برسد ، اما سعی کنید تا آنجا که ممکن است با معامله گران دیگر ارتباط برقرار کنید. عضو بودن در جامعه مانند این است که عضو یک انجمن مخفی باشید. برای بالا بردن انگیزه می توانید سخنرانی یک تاجر موفق را تماشا کنید یا در یک وبینار شرکت کنید. در عین حال سعی کنید خود را در سبک های جدید تجارت غرق کنید.

تغییر استراتژی مانند ترک منطقه راحتی برای یک تاجر است. نوعی استرس حرفه ای است (اگر منجر به خطرات مالی نشود) می تواند شما را به مسیر درست برگرداند.

_

و در مورد تاجر که مقاله خود را بر اساس داستان خود قرار دادیم ، چطور؟ حال او خوب است ، او یک هفته مرخصی گرفت و به تجارت بازگشت. و حالا که او دانست که هیچ راهی آسان برای موفقیت وجود ندارد ، نگرش او نسبت به ضررها بسیار راحت تر است.
Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!

پیام بگذارید

لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!