چرا حساب من در Olymp Trade مسدود شده است؟ چگونه از آن جلوگیری کنیم

چرا حساب من در Olymp Trade مسدود شده است؟ چگونه از آن جلوگیری کنیم
آنها هرگز حسابها را مسدود نمی کنند زیرا کاربران موفق می شوند از طریق سیستم عامل معامله کنند و سود کسب کنند. مشتری باید اقدامات خاصی را انجام دهد که شرایط قرارداد خود را با کارگزار نقض کند.

در اینجا مقاله جدید پرسش و پاسخ ما در مورد رایج ترین دلایل قطع رابطه تجاری بین Olymp Trade و یک تاجر موجود است. همچنین می توانید در مورد چگونگی بازیابی حساب خود در سیستم عامل توصیه هایی را بیابید.

کدام نقطه شروع و اسناد برای تجارت در Olymp Trade قابل استفاده است؟

ورود اطلاعات شخصی برای فرآیند ثبت نام ساده مورد نیاز نیست اما کاربر هنگام ایجاد یک حساب جدید باید دو واقعیت مهم حقوقی را تأیید کند:
  • در وهله اول ، مشتری گزارش می کند که بزرگسال است.
  • ثانیاً ، او شرایط و ضوابط شرکت را می پذیرد.
می توانید لیست کاملی از این اسناد را در این صفحه پیدا کنید.
چرا حساب من در Olymp Trade مسدود شده است؟ چگونه از آن جلوگیری کنیم

دلیل 1: سن

این قوانین به وضوح بیان می کند که فقط افراد بالای 18 سال می توانند کار کنند. مطمئناً همه پول می خواهند ، اما در این حالت ترجیح می دهید سپرده خود را به دلیل مسدود کردن از دست بدهید تا اینکه چیزی بدست آورید. هنگام ثبت نام ، شما موافقت می کنید که همه شرایط را خوانده اید. این بند که افراد زیر 18 سال از کار در بورس سهام منع شده اند ، به دلیل وضوح کافی به تنهایی در اینجا وجود دارد. هنگام تلاش برای برداشت پول ، شرکت از شما فتوکپی پاسپورت را درخواست می کند و از آنجا به سن شما پی می برد.

دلیل 2: چندین حساب

درک این نکته مهم است که یک نفر فقط می تواند یک حساب معاملاتی داشته باشد.

در صورت نیاز به ثبت حساب با ارز دیگر ، ابتدا حساب فعلی خود را با کمک تیم پشتیبانی ما مسدود کنید و سپس حساب جدید ایجاد کنید.

دلیل 3: استفاده از آسیب پذیری های فنی

استفاده از هرگونه آسیب پذیری فنی ، افزونه های غیررسمی ، افزونه ها یا سیستم های معاملاتی خودکار (ربات های معاملاتی) نیز ممکن است منجر به مسدود شدن حساب شود.

این قانون به عنوان یک اقدام پیشگیرانه معرفی شد ، زیرا چنین اقداماتی اغلب منجر به از بین رفتن وجوه بازرگان می شود. ما توصیه می کنیم که از ابزارهای تجزیه و تحلیل موجود در سیستم عامل استفاده کنید و به برنامه ها و ترفندهای مختلف متوسل نشوید.


دلیل 4: بودجه یک حساب با استفاده از کارت / کیف پول الکترونیکی شخص دیگر / سایر روش های پرداخت

فقط می توانید از وسایل پرداختی که شخصاً متعلق به خودتان هستند برای بالا بردن حساب تجاری خود استفاده کنید. استفاده از کارت های بانکی (کیف پول الکترونیکی) همسر ، بستگان یا دوستان مجاز نیست.

اگر نیاز به شناسایی دارنده کارت یا صاحب کیف پول الکترونیکی باشد ، مشتری باید شواهدی را در مورد مالک بودن ابزار پرداخت ارائه دهد. اگر وی نتواند این کار را انجام دهد ، حساب مسدود می شود.


دلیل 5: تلاشی برای دور زدن دلایل ذکر شده در بالا

ارائه اسناد جعلی هنگام تأیید حساب خود و همچنین استفاده از نرم افزار برای دور زدن محدودیت ها ، ممکن است منجر به مسدود شدن حساب شود.

دلیل 6: شخصی سعی کرد حساب شما را هک کند

چرا حساب من در Olymp Trade مسدود شده است؟ چگونه از آن جلوگیری کنیم
سرویس امنیتی ما می تواند حساب شما را مسدود کند تا هیچ شخص بدخواهی به آن دسترسی پیدا نکند. بسیاری از تکنیک های هک وجود دارد ، اما بی رحمانه ترین گزینه است.

اگر حساب شما به همین دلیل مسدود شده باشد ، پس از شناسایی مشتری از بخش KYC می توانید قفل آن را باز کنید.


دلیل 7: تجارت از کشورهایی که Olymp Trade در آنها فعالیت نمی کند

قوانین برخی کشورها اجازه فعالیت این شرکت در قلمرو آنها را نمی دهد.

لیست این کشورها شامل: جبل الطارق ، جزیره من ، گرنزی ، جرسی ، استرالیا ، کانادا ، ایالات متحده آمریکا ، ژاپن ، اتریش ، بلژیک ، بلغارستان ، کرواسی ، قبرس ، جمهوری چک ، دانمارک ، استونی ، فنلاند ، فنلاند ، فرانسه ، آلمان ، یونان ، مجارستان ، ایرلند ، ایسلند ، ایتالیا ، اسرائیل ، لتونی ، لیتوانی ، لوکزامبورگ ، مالت ، هلند ، نروژ ، نیوزیلند ، لهستان ، پرتغال ، رومانی ، روسیه ، اسلواکی ، اسلوونی ، اسپانیا ، سوئد ، سوئیس ، انگلستان.

هرگونه فعالیت در حساب شما در این کشورها ممکن است منجر به انسداد شود.


یک افسانه: مسدود کردن به دلیل سود زیاد

دریافت سود کلان نمی تواند منجر به مسدود شدن حساب شود. Olymp Trade هم به سطح بالایی از فعالیت مشتریان خود و هم به موفقیت آنها علاقه مند است ، که به طور منظم توسط پست های منتشر شده در جامعه تجار شرکت تأیید می شود.

ما یادآوری می کنیم که Olymp Trade از سال 2016 عضو گروه A کمیسیون مالی بین المللی (FinaCom) بوده است. هدف اصلی این سازمان کمک به حمایت از حقوق بازرگانان است.
چرا حساب من در Olymp Trade مسدود شده است؟ چگونه از آن جلوگیری کنیم


باید به چه نکاتی توجه کنم؟

پس از مسدود کردن یک حساب ، Olymp Trade همیشه یک ایمیل اطلاعاتی به آدرس ثبت شده ارسال می کند. این اعلان ها فقط از طریق پست الکترونیکی رسمی شرکت ارسال می شود.

اگر از طریق آدرس مشکوک یا پیام رسان پیام مسدود کردن دریافت کرده اید ، روی هیچ پیوندی در اینگونه پیام ها کلیک نکنید. به وب سایت Olymp Trade مراجعه کرده و وضعیت حساب خود را بررسی کنید. ممکن است توسط کلاهبرداران مورد حمله قرار گرفته باشید.

در صورت بروز هرگونه سوions ظن ، با تیم پشتیبانی Olymp Trade تماس بگیرید. متخصصان این بخش اطلاعات به روز در مورد وضعیت حساب شما دارند.


اگر حساب من مسدود شده باشد باید چه کار کنم؟

برای دانستن دلایل این امر توصیه می کنیم با خدمات پشتیبانی فنی تماس بگیرید. طبق آمار ، اکثر مشتریانی که حساب آنها مسدود شده است ، مجبورند برخی مراحل رسمی را برای بازیابی آنها انجام دهند. این مراحل شامل تأیید صحت یا حتی مکالمه تلفنی با یک کارمند Olymp Trade است.

اگر فکر می کنید حساب شما به اشتباه مسدود شده است ، لطفا با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید .


خلاصه

Broker Olymp Trade هرگز دسترسی به یک حساب کاربری را دقیقاً بسته نمی کند ، این همیشه دلیل خوبی دارد. شاید از دیدگاه شما این امر ناچیز باشد و نمی تواند منجر به چنین تصمیم بنیادی شود ، اما این شرکت مطمئناً دلایلی برای این امر دارد. توصیه می شود که تمام ویژگی های توافق نامه و در مراحل کار را به دقت مطالعه کرده و الزامات شرکت و مقامات نظارتی کشور خود را رعایت کنید.
Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!

پیام بگذارید

لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!