Leverage 1:500 Olymp Trade Trading Brokers با متاتریدر 4 (MT4)

Leverage 1:500 Olymp Trade Trading Brokers با متاتریدر 4 (MT4)
Olymp Trade به دنبال ایجاد مطلوب ترین شرایط برای مشتریان خود نه تنها با استفاده از پلتفرم Olymp Trade بلکه MetaTrader4 است. این MT4 است که معامله گران ما اغلب به دلیل عملکردهای متنوع برنامه به عنوان نقطه شروع رشد خود از آن یاد می کنند.

ما به توسعه پشتیبانی از متاتریدر 4 ادامه می‌دهیم و اخیراً تعدادی گام مهم برای سودآورتر کردن و راحت‌تر کردن استفاده از این پلتفرم برداشته‌ایم. در این مقاله به شرح این مراحل می پردازیم و برخی از ویژگی های جذاب متاتریدر 4 را به شما یادآوری می کنیم.


صفحه اصلی

این خبر برای کسانی که فکر می کنند متاتریدر 4 را به عنوان پلتفرم اصلی انتخاب کنند مفید خواهد بود. ما صفحه اصلی را مجدداً طراحی کرده‌ایم تا اطلاعات را حتی واضح‌تر و ساختارمندتر کنیم.

با رفتن به metatrader.olymptrade.com، اکنون می توانید فوراً با تمام مزایای اصلی پلتفرم آشنا شوید و یک حساب باز کنید.


اهرم را افزایش دهید

حداکثر مقدار اهرم برای حساب های استاندارد و ECN به x500 افزایش یافته است. این بدان معناست که در صورت موفقیت آمیز بودن معامله، هر 1 دلاری که سرمایه گذاری می کنید، 500 دلار سود برای شما به همراه خواهد داشت.

به شما یادآوری می کنیم که معامله گران می توانند ارزش اهرمی که قرار است استفاده کنند را انتخاب کنند. 8 گزینه موجود است - از x1 تا x500.
Leverage 1:500 Olymp Trade Trading Brokers با متاتریدر 4 (MT4)

تغییرات برای حساب های ECN

ECN یک شبکه الکترونیکی است که برای اجرای سفارش استفاده می شود. این نوع حساب یک اسپرد فشرده (از نقطه صفر شروع می شود) و پورسانت های بسیار کمی برای باز کردن معامله ارائه می دهد. حداقل سپرده برای ECN 200 دلار است.

چنین شرایطی برای معاملات واقعاً سودآور هستند، به خصوص اگر اهرم بالا باشد. موفق ترین معامله گران شرکت این نوع حساب را انتخاب می کنند.

اگر می‌خواهید از هر سبک معاملاتی، به‌ویژه اسکالپینگ لذت ببرید و به دلیل اندازه کمیسیون، لحظات سودآوری را از دست ندهید، یک حساب ECN باز کنید. به این ترتیب شما به "باشگاه" معامله گرانی خواهید پیوست که تصمیمات درستی می گیرند.

جفت ارزهای جدید

ما جفت ارزهای AUD/CAD و USD/HUF را به لیست دارایی های متاتریدر 4 اضافه کرده ایم.
  • AUD/CAD نرخ مبادله دلار استرالیا در برابر دلار کانادا است.
  • USD/HUF نرخ مبادله دلار آمریکا در برابر فورینت مجارستان است.
چرا این دارایی ها؟ نوسان دلیل آن است. قیمت این دارایی ها به شدت تغییر می کند، که برای معامله گران کوتاه مدت سودمند است.


مزایای MT4 + را به یاد بیاورید

یکی از مزایای اصلی MetaTrader 4 این است که چندین نسخه وجود دارد که می توانید استفاده کنید: یک برنامه کامل برای Windows و MacOS، یک ترمینال وب و همچنین نسخه های تلفن همراه برای Android و iOS.

توصیه می کنیم از همان ابتدا به نسخه کامل دسکتاپ تسلط داشته باشید. در این نسخه می توانید به طور همزمان نمودارهای زیادی را رصد کنید، نشانگرهای جدید اضافه کنید و حتی از ربات ها استفاده کنید.

لینک های مفید

بررسی ما در مورد مزایای MT4 را بخوانید.

اگر سؤالی دارید، به صفحه سؤالات متداول بروید .
Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!
پیام بگذارید
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!