نحوه استفاده از مدیریت پول ضد مارتینگل در Olymp Trade

نحوه استفاده از مدیریت پول ضد مارتینگل در Olymp Trade

روش های زیادی برای تجارت در پلتفرم Olymp Trade وجود دارد. همچنین استراتژی های زیادی برای انتخاب وجود دارد. و برای کمک به کسب سود ثابت، باید یک استراتژی خوب ایجاد کنید. پیشنهاد من برای امروز روش معاملاتی ضد مارتینگل است.

شاید در مورد استراتژی مدیریت پول Martingale شنیده باشید. همانطور که از نام آن پیداست، روش ضد مارتینگل چیزی برعکس است. بیایید ببینیم چگونه کار می کند.

مقدمه ای بر مدیریت پول ضد مارتینگل

استراتژی Martingale مستلزم آن است که هر بار که ضرر می کنید، مبلغ سرمایه گذاری شده را افزایش دهید. از طرف دیگر، وقتی برنده می شوید، مقدار پول سرمایه گذاری شده در معامله بعدی را کاهش می دهید.

اکنون، قبلاً گفته ام که استراتژی امروز کاملاً بر خلاف سیستم Martingale است. در اینجا، در مورد معامله از دست رفته، مقدار سرمایه گذاری شده را به نصف کاهش می دهید و زمانی که تراکنش قبلی برنده بود، آن را دو برابر می کنید.

نحوه استفاده از مدیریت پول ضد مارتینگل در Olymp Trade
استراتژی ضد مارتینگل در مقایسه با سیستم مارتینگل ریسک کمتری دارد. با این حال، احتمالاً سود کمی کمتر از Martingale برای شما به همراه خواهد داشت.

نحوه استفاده از استراتژی ضد مارتینگل در Olymp Trade

با سیستم ضد مارتینگل می‌توانید معاملات با زمان ثابت را در پلتفرم Olymp Trade انجام دهید. به سادگی چند قانون را دنبال کنید.

تصمیم بگیرید که مبلغ سرمایه گذاری اولیه چقدر خواهد بود. به عنوان مثال، اجازه دهید از 10 دلار شروع کنیم.

بازار را تحلیل کنید و حرکت آتی قیمت را پیش بینی کنید. موقعیت را در جهت پیش بینی شده وارد کنید.

اگر ببازی چه اتفاقی می افتد؟ فقط باید خود را برای معامله بعدی با مبلغ سرمایه گذاری به اندازه 5 دلار آماده کنید.

باز هم بازار را رصد کنید و بر اساس تحلیل خود معامله را در جهتی باز کنید.

در زمان انقضا، می بینید که تراکنش شما برنده شده است. دفعه بعد، باید مبلغی را که در معامله گذاشته اید دو برابر کنید. در مورد ما، شما باید 10 دلار سرمایه گذاری کنید.

معامله سوم شما باخت، بنابراین مقدار سرمایه گذاری را دوباره به 5 دلار کاهش می دهید.

پس از انجام تجزیه و تحلیل، موقعیتی را در جهت مورد نظر باز می کنید و در انقضا متوجه می شوید که تصمیم خوبی بوده است. بنابراین اکنون، شما باید مقدار را دو برابر کنید.

شما 10 دلار در معامله پنجم سرمایه گذاری می کنید. شما برنده می شوید. شما دوباره سرمایه را دو برابر می کنید.

این بار 20 دلار از دست دادید. شما با هر ضرر نصف حجم معامله را دارید، بنابراین باید 10 دلار در معامله بعدی قرار دهید.

وقتی برنده شدید، مقدار سرمایه گذاری را دو برابر می کنید. پس 20 دلار در تراکنش هشتم سرمایه گذاری کنید.

بازم موفق میشی اندازه تجارت را دو برابر کنید و به 40 دلار رسید.

موفقیتی دیگر. این بار می توانید تا 80 دلار سرمایه گذاری کنید.

حالا به جدول زیر نگاه کنید. در آنجا می توانید کل سود خود را مشاهده کنید. 96 دلار است.

نحوه استفاده از مدیریت پول ضد مارتینگل در Olymp Trade
10 معامله متوالی با ضد مارتینگل اعمال شداستراتژی ضد مارتینگل زمانی که اکثر معاملات برنده شوند، سود بسیار زیادی برای شما به ارمغان می آورد. اما هیچ کس نمی تواند تضمین کند که هر بار این اتفاق خواهد افتاد. وضعیت در بازارها ثابت نیست، بنابراین نتایج می تواند در هر جلسه متفاوت باشد. با این حال، سیستم ضد مارتینگل به شما امکان می دهد سرمایه خود را حفظ کنید.

این اغلب به عنوان یک قانون طلایی تجارت در نظر گرفته می شود که توانایی حفظ موجودی خود در حساب از کسب سود مهم تر است. وقتی سرمایه خود را از دست می دهید نمی توانید سود کسب کنید.

نحوه استفاده از مدیریت پول ضد مارتینگل در Olymp Trade
خلاصه

پول موجود در حساب شما بسیار با ارزش است. باید مراقب آنها باشید تا در آینده بتوانید سرمایه را افزایش دهید. و در اینجا شما یک استراتژی دارید که می تواند به خوبی به این هدف کمک کند.

همچنین این احتمال وجود دارد که با سیستم ضد مارتینگل سود کسب کنید. سودآوری خود را زمانی ثابت کرد که اکثر معاملات در جلسه برنده شدند.

مهم نیست که چه استراتژی را اعمال می کنید، باید با احتیاط از آن استفاده کنید. مراقب باشید و به یاد داشته باشید که Olymp Trade یک حساب آزمایشی رایگان به مشتریان خود ارائه می دهد. این یک مکان عالی برای تمرین یک رویکرد جدید است. استراتژی ضد مارتینگل را در آنجا امتحان کنید.

خوشحال می شوم از شما بشنوم. برای به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد سیستم مدیریت پول ضد مارتینگل از بخش نظرات استفاده کنید که در ادامه سایت پیدا خواهید کرد.

Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!

پیام بگذارید

لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!