سهام تجارت فقط برای افراد ثروتمند نیست ، شما می توانید آن را از طریق Olymp Trade معامله کنید

سهام تجارت فقط برای افراد ثروتمند نیست ، شما می توانید آن را از طریق Olymp Trade معامله کنید


تجارت در سهام با Olymp Trade

اگر به سهام شرکت بازرگانی در بورس سهام علاقه مند هستید ، خبرهای خوبی وجود دارد. اخیراً گسترش گسترده ای از شرکت ها را برای معامله گران در این سیستم عامل فراهم کرده است. موارد اضافی جدید در پیشنهادهای سهام Olymp Trade شامل آمازون ، Alibaba ، Exxon Mobil و موارد دیگر است.

هم اکنون بیش از 30 سهام مختلف برای سرمایه گذاری بلند مدت و کوتاه مدت در پلت فرم Olymp Trade وجود دارد. چه حالت معاملاتی با زمان ثابت یا حالت فارکس را که به طور فزاینده ای محبوب است ترجیح می دهید ، هم اکنون می توانید از این شرکت های موفق uber به عنوان وسیله نقلیه سود تجاری استفاده کنید.

تجارت در سهام یکی از ثابت ترین راه ها برای سرمایه گذاری است بخصوص اگر در هنگام سرمایه گذاری به کیفیت شرکت توجه شود. به طور معمول ، شرکت های با سابقه با اعتبار و مدیریت خوب با گذشت زمان شاهد افزایش مداوم ارزش خود خواهند بود که به پرتفوی سرمایه گذاران ارزش می بخشد.
سهام تجارت فقط برای افراد ثروتمند نیست ، شما می توانید آن را از طریق Olymp Tradeمعامله کنید
معامله گران همچنین می توانند از جهش ها و افتهای کوتاه مدت که خبر ساز هستند یا بازتاب سودآوری شرکت هستند ، سود قابل توجهی کسب کنند. اگر تازه وارد معاملات سهام شرکت (سهام) شوید ، درک ، پیش بینی و اندازه گیری آن دشوارتر است.

برای کمک به شما در سرعت بخشیدن به اینکه چگونه می توانید در سهام Trade Olymp سودهای زیادی کسب کنید ، در اینجا یک راهنمای سریع برای شروع تجارت سهام در برخی از بزرگترین و پرمخاطب ترین دارایی های جهان آورده شده است.

ما پیشنهاد می کنیم هنگام تعیین سهام و معامله سهام با دو پارامتر متفاوت شروع کنید: روند قیمت و سود شرکت.

روند تجارت قیمت با Olymp Trade

علم به ما می گوید که یک شی in در حال حرکت تمایل به حرکت دارد و قیمت سهام تمایل دارد رفتاری مشابه داشته باشد. این ایده مبنای توصیه ای است که به تقریباً تمام سرمایه گذاران جدید برای "تجارت با روند ، این روند دوست شماست" داده شده است.

ده ها روش برای دستیابی به معاملات روند و تعداد بی شماری از تغییرات در این استراتژی ها نیز وجود دارد ، اما در اینجا یک روش ساده وجود دارد که می توانید تقریباً بلافاصله از آن استفاده کنید و بیشتر اوقات با استفاده از میانگین های متحرک سودهای خوبی را پرداخت خواهید کرد.

برای این منظور ، ما می خواهیم دو نوع میانگین متحرک را ترکیب کنیم: میانگین متحرک ساده (SMA) و میانگین متحرک نمایی (EMA) برای کمک به ما در شناسایی یک روند و پیش بینی تغییر روند که به شما کمک می کند سود خود را به حداکثر برسانید. در یک روند.

پلتفرم Olymp Trade از تمام ابزارهای لازم برای تنظیم نمودار شما برای استفاده از این استراتژی روند برخوردار است. تصویر زیر نشان می دهد که دکمه نشانگر در کجا قرار دارد (فلش قرمز) و SMA و EMA در بالای لیست قرار دارند.
سهام تجارت فقط برای افراد ثروتمند نیست ، شما می توانید آن را از طریق Olymp Tradeمعامله کنید
با انتخاب نشانگر SMA شروع کنید و یک خط روی نمودار شما ظاهر می شود. نشانگر SMA ما میانگین بلند مدت ما خواهد بود ، بنابراین رنگ را به قرمز تغییر دهید و عدد را روی 55 تنظیم کنید که بازه زمانی ما باشد. این کار را می توانید با کلیک کردن روی نماد کوچک "مداد" در کنار نشانگر روی نمودار انجام دهید.

این روند را برای EMA با استفاده از یک خط آبی و یک دوره 20 تکرار کنید. EMA به عنوان شاخص روند کوتاه مدت ما عمل می کند. تصویر زیر نحوه تنظیم شاخص را نشان می دهد و نحوه نمایش خطوط برای نمودار سهام فیس بوک را که به 1 روز تنظیم شده است ، خواهید دید.
سهام تجارت فقط برای افراد ثروتمند نیست ، شما می توانید آن را از طریق Olymp Tradeمعامله کنید
اکنون نمودار روند ما برای فیس بوک کاملاً تنظیم شده است و می توانیم ببینیم که از ماه آوریل قیمت به طور مداوم در حال افزایش است. با این حال ، دو خط روند بسیار نزدیکتر می شوند ، به این معنی که ممکن است در آینده نزدیک روند معکوس رخ دهد.

در حالت ایده آل ، هنگام معامله روند ، می خواهید نقاطی را پیدا کنید که روند کوتاه مدت (خط آبی) از مسیر بلند مدت (خط قرمز) در جهت مخالف عبور کند. هنگامی که این اتفاق می افتد ، احتمال زیادی وجود دارد که روند معکوس شود و شما می توانید بر این اساس یک موقعیت بالا یا پایین را باز کنید.

اگر به نمودار فیس بوک نگاهی بیندازید ، می بینید که روندهای معکوس در پایان فوریه سال جاری و در پایان ماه مه رخ داده است.

در هر دو حالت ، افتادن موقعیت هایی که خط آبی از خط قرمز عبور می کرد ، سود قابل توجهی فراهم می کرد به شرط آنکه یک معامله گر قبل از حرکت مجدد روند از موقعیت ها خارج شود.

شما می توانید این استراتژی روند را برای هر سهام و هر بازه زمانی کپی کنید ، اما برای سهام های تراشه آبی ، انجام این کار در دوره های بسیار کوتاه مدت مانند 15 دقیقه توصیه نمی شود ، مگر اینکه از استراتژی "scalping" استفاده کنید ، که کمی پیشرفته تر است


در سود شرکت های سودآور به اشتراک بگذارید

ارزش سهام سهام یک شرکت بیشتر تحت تأثیر سودآوری آن است. استثنائاتی در این قانون وجود دارد اما بیشتر این موارد بر اساس حدس و گمان است که این شرکت ها در آینده بسیار سودآور خواهند شد - برای مثال به فیس بوک و تسلا مراجعه کنید (هر دو برای تجارت در Olymp Trade در دسترس هستند).

با این حال ، به طور کلی ، اگر شرکتی به سود خود ادامه دهد ، که پس از آن بین سهامداران آن توزیع می شود ، قیمت سهام آن شرکت همچنان رو به افزایش است. برای سرمایه گذاران بلند مدت ، این مهم است زیرا آنها نه تنها سهم خود را از سود به طور منظم می خواهند ، بلکه می خواهند در مقطعی از زمان سهام خود را با سود بفروشند.
سهام تجارت فقط برای افراد ثروتمند نیست ، شما می توانید آن را از طریق Olymp Tradeمعامله کنید
بنابراین ، بسیار توصیه می شود که فقط سهام شرکتهای سودآور را معامله کنید ، زیرا خطر بسیار کمتری وجود دارد و پتانسیل صعودی ادامه دارد. مسئله اصلی در مورد معامله این سهام ، درک ارزش واقعی آنها است.

خوشبختانه ، این شرکت ها به صورت عمومی معامله می شوند ، بنابراین آنها ملزم به گزارش سود و اعلام مبلغ پرداخت سود سهام به هر سهامدار هستند. آنها این کار را هر سه ماه یکبار انجام می دهند و شما می توانید ببینید که این اعلامیه ها در هر تقویم اقتصادی چه زمانی انجام می شود.

در اینجا چندین شخصیت اصلی آورده شده است که باید بررسی شود تا مشخص شود چقدر یک شرکت واقعاً سودآور است و سهام آنها در واقع چقدر ارزشمند است. تقریباً همه این اعداد را می توانید به صورت آنلاین در وب سایت یک شرکت یا از سازمان های خبری بازار پیدا کنید.

1. سود به ازای هر سهم (EPS)- در یک شرکت ساده ، اگر 100 دلار سود و 100 سهم سهام داشت ، هر سهامدار 1 سهم سهام 1 دلار دریافت می کرد. متأسفانه ، این کار با شرکتهای بزرگ تراشه آبی کار نمی کند ، جایی که اشکال مختلف سهام از جمله "سهام ممتاز" یا "سهام حق بیمه" وجود دارد.

بنابراین ، EPS واقعی میزان سود پس از پرداخت "سود سهام ترجیحی" بر تقسیم مقدار سهام باقیمانده است.

2. نسبت قیمت به سود (نسبت P / E) - این رقم قیمت فعلی سهام تقسیم بر درآمد 12 ماه گذشته را نشان می دهد. همچنین به عنوان "P / E دنباله دار" شناخته می شود. متناوباً ، قیمت فعلی سهام تقسیم بر سود برآورد شده برای 12 ماه آینده "P / E رو به جلو" نامیده می شود.

از کجا می دانید P / E شرکت خوب است؟ در اینجا هیچ پاسخ ساده ای وجود ندارد زیرا P / E بالا ممکن است نشان دهد که سهام بیش از قیمت تمام شده است و ممکن است به بالاترین حد خود رسیده باشد و P / E پایین ممکن است چشم انداز بدی برای آینده نشان دهد.

با این حال ، با اطمینان می توانیم بفهمیم که ارزش شرکت در حال حاضر چیست و این امر به تعیین پیش بینی و استراتژی سرمایه گذاری کمک می کند.

3. نسبت بدهی-حقوق صاحبان سهام (D / E) - این رقم به طور کلی نشان می دهد که یک شرکت نسبت به ارزش کل کل سهام سهام چقدر بدهی دارد. D / E بالا می تواند نشان دهد که این شرکت با وام های بزرگ ، توسعه و توسعه را تأمین می کند و یا ارزش سهام آن با وام های موجود همگام نیست.

این یکی از اصلی ترین ابزارهایی است که بانک قبل از وام گرفتن پول به شخص یا شرکت به آن نگاه می کند ، بنابراین شما می خواهید قبل از سرمایه گذاری پول خود در شرکت های دارای D / E ضعیف ، همین کار را انجام دهید.

4- بازگشت سرمایه (ROE) - این رقم به سرمایه گذاران نشان می دهد که مدیریت شرکت در رابطه با میزان پولی که سرمایه گذاری کرده است در تولید سود چقدر خوب عمل می کند. محاسبه به شرح زیر است: درآمد خالص منهای سود سهام ترجیحی تقسیم بر ارزش سهام سهامداران (ارزش سهام).

به طور کلی ، اگر ROE کمتر از 10٪ باشد ، در اکثر استانداردهای تحلیلگر "ضعیف" تلقی می شود. 14٪ تقریباً برای شرکتهای SP 500 است ، بنابراین هر چیزی در آن نقطه یا بالاتر مثبت خواهد بود.

استفاده از این اعداد در تصمیم گیری بسیار پیچیده تر از درک همه عواملی است که منجر به محاسبه خود اعداد می شود.

برای سرمایه گذاران بلند مدت ، شرکت هایی که نسبت EPS ، P / E خوب ، D / E و ROE از خود نشان می دهند ، برای خرید قیمت صعودی گزینه های خوبی انتخاب می کنند. البته ممکن است سود حاصل از قرارداد برای تفاوت (CFD) همانطور که در Olymp Trade استفاده می شود بیشتر طول بکشد.

با این وجود با کمیسیون های کم درآمد Olymp Trade (هزینه های یک شبه) و استفاده از ضرایب ، سرمایه گذاران می توانند در دستیابی به سودهای قابل توجه راهی مطمئن را طی کنند.

برای سرمایه گذاران کوتاه مدت ، درک این پارامترها به شما کمک می کند تا برخی فرصت های بالا و پایین را برای باز کردن موقعیت ها شناسایی کنید. به عنوان مثال ، هنگامی که EPS یک شرکت کمتر از آنچه پیش بینی شده است پایین بیاید ، سهام اغلب برای مدت کوتاهی افت می کند.

این بدان معناست که یک معامله گر می تواند پس از اعلام موقعیت ، وضعیت نزولی را بدست آورد ، موقعیت را با مقداری سود ببندد و سپس موقعیت بالایی را بدست آورد تا از طریق "گزاف" درآمد کسب کند ، زیرا سهام تراشه های آبی تقریباً در بلند مدت روند صعودی دارند.
سهام تجارت فقط برای افراد ثروتمند نیست ، شما می توانید آن را از طریق Olymp Tradeمعامله کنید


تجارت در سهام فقط برای افراد ثروتمند نیست

با استفاده از دانش جدید خود در مورد سهام و تطبیق آن با یک بستر تجاری که ابزارهای حرفه ای برای موفقیت مانند Olymp Trade را در اختیار شما قرار می دهد ، می توانید سرمایه گذاری متوسطی را به زندگی راحت یا بازنشستگی قابل توجه تبدیل کنید.

نکته اصلی این است که از منابعی که در دسترس دارید بهره ببرید و در ادامه کار به توسعه مهارت های تجاری خود ادامه دهید. البته هیچ یک از اینها بدون بستری که به شما امکان دسترسی به همه بازارهای بزرگ و دارایی های برتر را بدهد مهم نیست.

خوشبختانه ، Olymp Trade این امکان را فراهم می کند که همراه با تمام منابع مورد نیاز شما و آموزش مهارت های توسعه شما باشد. تنها کاری که برای انجام این کار باقی مانده پیوستن به افراد "ثروتمند" است که در حال حاضر این سهام و دیگر دارایی های مطرح را معامله می کنند.
Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!

پیام بگذارید

لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!