تجارت بدون ریسک چیست؟ نحوه استفاده از آن در Olymp Trade

تجارت بدون ریسک چیست؟ نحوه استفاده از آن در Olymp Trade
معامله گران معاملات بدون ریسک را به عنوان پاداشی برای تجارت فعال و وفاداری خود دریافت می کنند. چنین معاملاتی به کاربران کمک می کند حتی اگر چیزی در مورد بازارهای مالی نمی دانند تمرکز کنند، پس انداز کنند و درآمد کسب کنند.

بنابراین تجارت بدون ریسک چیست؟ آیا این یک جایزه، یک کد تقلب یا فقط صندوق ذخیره یک معامله گر است؟ در این مقاله در مورد جالب ترین امتیازی که کاربران Olymp Trade دارند به تفصیل به شما خواهیم گفت.


تجارت بدون ریسک چیست؟

این حق یک معامله گر است که با مقدار مشخصی پول بدون ریسک کردن وجوه معامله کند.

اگر پیش بینی درست باشد، کاربر سودی را که به دست آورده است دریافت می کند. اما اگر اشتباه باشد، مبلغ معامله بدون ریسک به حساب معامله گر برگردانده می شود.

یک تجارت بدون ریسک چقدر وجوه می تواند تضمین کند؟

هر تجارت بدون ریسک ارزش پولی خود را دارد. این مقدار پولی است که کاربر در صورت اشتباه بودن پیش بینی دریافت می کند.

فرض کنید یک معامله گر یک تجارت بدون ریسک 50 دلاری را فعال می کند و یک موقعیت 100 دلاری را باز می کند. در صورت شکست، 50 دلار پس می گیرند. و اگر پیش‌بینی درست باشد، بازدهی ۱۰۰ دلاری دریافت می‌کنند.


اولین راه برای به دست آوردن یک تجارت بدون ریسک.

معاملات بدون ریسک یکی از امتیازات وضعیت Expert است. یک کاربر 5٪ از اولین سپرده خود را دریافت می کند (از 2000 دلار / 2000 یورو / 5000 دلار R$ شروع می شود) به عنوان معاملات بدون ریسک که به حساب وی واریز می شود. مبلغ کل برای سهولت استفاده به چندین معامله بدون ریسک تقسیم می شود.

راه دوم برای به دست آوردن یک تجارت بدون ریسک

راه دیگر برای دریافت آنها استفاده از کدهای تبلیغاتی است. مراقب مسابقات، مسابقات و سایر کمپین های ما باشید که در رسانه های اجتماعی و وبلاگ ما برگزار می شود. می توانید کد تبلیغاتی خود را برای دریافت یک معامله بدون ریسک برای پاسخ دادن به سوالات و تکمیل وظایف دریافت کنید.

همچنین راهی برای ترکیب کسب و کار با لذت وجود دارد — وبینارهای رایگان برگزار شده توسط بخش VIP ما را از دست ندهید. در طول دوره ای که ما چنین رویدادهایی را برگزار کرده ایم، شرکت کنندگان در وبینار بیش از 100000 دلار در معاملات بدون ریسک دریافت کردند.

راه سوم برای به دست آوردن یک تجارت بدون ریسک

فعالانه معامله کنید، امتیازهای تجربه دریافت کنید و در مسیر معامله گر حرکت کنید. شما مبالغ مختلفی را به عنوان معاملات بدون ریسک و همچنین پاداش های دیگری که در بین سطوح در انتظار شما هستند دریافت خواهید کرد.
تجارت بدون ریسک چیست؟ نحوه استفاده از آن در Olymp Trade


یک تجارت بدون ریسک چقدر زود منقضی می شود؟

معامله گران در مورد مدت زمانی که می توانند از یک تجارت بدون ریسک استفاده کنند بسیار نگران هستند. آیا می تواند منقضی شود؟ در اینجا یک خبر خوب برای آنها وجود دارد: چنین معاملاتی منقضی نمی شوند. هر زمان که بخواهید می توانید از شانس خود استفاده کنید.

چگونه از تجارت بدون ریسک در Olymp Trade استفاده کنیم؟

مرحله 1. روی نماد شیلد کلیک کنید. سپس "فعال کردن" را انتخاب کنید و مقدار معامله مورد نیاز خود را انتخاب کنید. شما می توانید همین کار را با استفاده از نسخه موبایل پلتفرم انجام دهید.
تجارت بدون ریسک چیست؟ نحوه استفاده از آن در Olymp Trade
تجارت بدون ریسک چیست؟ نحوه استفاده از آن در Olymp Trade

مرحله 2. اگر همه چیز درست باشد، نمادهای شیلد روی دکمه‌های مورد استفاده برای انتخاب جهت معامله ظاهر می‌شوند و ارزش معاملات بدون ریسک را در قسمت ورودی مقدار معامله مشاهده خواهید کرد.

مرحله 3. معامله کنید. لطفاً توجه داشته باشید که فقط قبل از باز کردن موقعیت می‌توانید یک معامله بدون ریسک را غیرفعال کنید.

بهترین راه برای استفاده از تجارت بدون ریسک در Olymp Trade

معامله گران با تجربه می گویند که معاملات بدون ریسک صندوق ذخیره شما است که فقط در موارد استثنایی باید از آن استفاده کنید.

با این حال، یکی از معروف‌ترین نمونه‌های استفاده هوشمندانه از این معاملات، فعال کردن آن‌ها به عنوان «مرحله» دیگری از سیستم جبران ضرر است.

مورد زیر را تحلیل کنید. فرض کنید یک معامله گر معامله 50 دلاری بدون ریسک دارد. در اینجا نحوه استفاده از آن آمده است:
  • به عنوان مرحله چهارم سیستم جبران ضرر، اگر معامله گر با 3 دلار (3، 7 دلار، 18 دلار، 46 دلار) شروع کند.
  • به عنوان گام سوم، اگر یک معامله گر با 7 دلار (7 دلار، 17 دلار، 43 دلار) شروع کند.
  • همچنین به عنوان مرحله سوم، اگر اولین قدم آنها 8 دلار باشد (8 دلار، 20 دلار، 50 دلار)
معاملات بدون ریسک چیزی بیش از یک مکانیسم جبران خسارت هستند. با استفاده از آنها در یک لحظه حساس، می توانید خطر از دست دادن سرمایه خود را به صفر کاهش دهید. آیا این چیزی نیست که یک معامله گر واقعی به آن نیاز دارد؟

Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!
پیام بگذارید
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!